Impregnacja

Impregnacja zanurzeniowa impregnatem Kuprafung. Impregnat Kuprafung stosuję się do zabezpieczania drewna ogrodowego i budowlanego.

Suszenie

Zajmujemy się usługowo suszeniem drewna. Drewno suszymy w specjalnych komorach od kilku do kilkunastu dni w zależności od rodzaju drewna jak i jego grubości.

Heblowanie

Proponujemy Państwu usługę heblowania - strugania drewna. Taki zabieg pozwoli nadać drewnu atrakcyjny wygląd co sprawi, że stanie się ono dodatkowo ozdobą.

Transport

Jako firma w pełni profesjonalna zapewniamy naszemu klientowi transport zakupionych u nas produktów.

Impregnacja

Impregnacja zanurzeniowa  impregnatem Kuprafung.Impregnat Kuprafung stosuje się do zabezpieczania drewna ogrodowego i budowlanego. Zabezpieczone drewno można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Elementy zabezpieczone środkiem KUPRAFUNG-P Premium mogą być stosowane w pomieszczeniach przeznaczonych dla ludzi i zwierząt oraz w magazynach pasz i żywności, pod warunkiem uniemożliwienia bezpośredniego kontaktu użytkowników i produktów z zaimpregnowanym drewnem. Nadaje się do użycia tak wewnątrz (np. do zabezpieczania drewna konstrukcyjnego stosowanego w budownictwie) jak i na zewnątrz pomieszczeń, w tym do zabezpieczania elementów architektury ogrodowej takich, jak płotki, pergole, meble ogrodowe. Nadaje się do zabezpieczania palet (także tych, które służą do transportu żywności).